Кенгуру Sneakers - легендарні кросівки вже в Україні

ОСОБЛИВОСТІ KANGAROOS SUPER Взуття

У день він міг пробігати по 10 км і завжди відчував себе прекрасно. Єдине, що заважало йому насолоджуватися бігом, були ключі і гроші, які дуже незручно носити в руках. У кишенях ключі теж створювали масу незручностей. Саме тому Боб вирішив зробити кишеню в ... кросівках. Така інноваційна ідея повинна була жити, і в 1979-му році, Боб засновує власну компанію Kangaroos. Не можна сказати, що єдиною особливістю взуття Kangaroos був тільки кишеньку в язичку кросівок.

Головний дизайнер Nike, Реєм Тонкелем, доклав руку до розробки амортизованою системи Dynacoil, яку використовували при створенні підошви для взуття Kangaroos. Таку ж систему використовували для створення черевик для космонавтів, які вирушили на шатлі «Аполлон» з експедицією на Місяць. Сьогодні бренд Kangaroos не особливо популярний в Росії, хоча йому є чим порадувати і здивувати російських спортсменів і просто людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Адже, кросівки Kangaroos створені не для краси або позерства. Вони створені для максимального комфорту під час занять спортом і підкорення нових спортивних вершин.


ORTHOLITE® - ОРТОЛІТ® ІЗОЛИ
Устілки Ortholite® - це вдосконалена технологія устілки, яка характеризується ідеальним накладкою, дихаючістю та високим комфортом носіння.


DYNACOIL®
Наша система амортизації Dynacoil® була спочатку розроблена NASA для космічних подорожей. У співпраці з ортопедами та біомеханікою матеріал був пристосований для використання в кросівках і з тих пір використовується виключно KangaROOS. Наша підошва Dynacoil® забезпечує першокласну подушку та переробку енергії.


ROOSTEX®
Запатентована технологія ROOStex® гарантує сухі ноги в будь-яких погодних умовах. Дощ, сніг або грязь - ноги, звичайно, завжди повинні бути сухими.


SPACELIGHTS®
KangaROOS Spacelights® забезпечують, щоб любителі кросівок малими та великими були добре видно навіть у темний час доби завдяки акумуляторній миготливій світлодіодній підошві. Справжній захоплювач очей - блиск яскравий!


KANGAFOAM
KangaFOAM не тільки поєднує продуктивність і оптимальний комфорт, але також переконує в сучасному стилі. Супер м’який і легкий матеріал KangaFOAM надає взуття незрівнянний комфорт при носінні, а також вражає видатними властивостями подушки та стирання.MEMORY FOAM® - ПАМ’ЯТА ПІНА
Memory Foam® ставить ваші ноги на м'яку адаптовану устілку, яка відрізняється високою стійкістю. Ходьба по хмарах!