Кенгуру Sneakers - легендарні кросівки вже в Україні

DROP 2 - KANGAROOS SUPER SHOES

Як і у всіх Ultimates, середина та підошва виготовлені з філону та гуми. Моделі також була надана система легкого шнурування, шнурівку spandex можна легко довести до потрібної довжини і зафіксувати за допомогою мереживних замків.
Наші два * Runaway ROOS 002 - MTN * також входять до однойменної серії альпінізму. У бежевому / неоновому помаранчевому та парі сірому / неоновому рожевому вони також є найяскравішими моделями у кварталі 4. Замша, шкіра та нейлон є визначальними матеріалами цих кросівок.
* Rage MTN * (помаранчевий / струменевий чорний). Ця модель, творіння з початку 2010-х років, також іде на «стежку життя» і є частиною наших моделей на вулиці. Насичений помаранчевий явно відрізняє його від конкурентів, а також добре помітний у випадку забруднення, пов’язаного з діяльністю. Використовувані матеріали: нейлон та замша.
* Woodhollow - MTN * починає повертатися з моменту останнього використання в якості моделі Collabo для Патти. Лише середня підошва та підошва приходять від Racer2, щоб надати моделі більш динамічний вигляд. У бежевому / блакитному кольорі та складається зі шкіри, нейлону та гуми, модель розставляє акценти. Крім того, верхній є водовідштовхувальним завдяки використанню ROOSTex - що робить його ідеальним і для зовнішнього використання!