Кенгуру Sneakers - легендарні кросівки вже в Україні

KangaROOS - Історія бренду

Саме тоді, біг підтюпцем - надзвичайно доступний для будь-якої людини вид спорту, з великим розмахом увійшов в моду серед молоді всього світу. Архітектор, який любив бігати щоранку в парку, вигадав кишеньку на спортивному взутті. У кишеньку під час тренування можна заховати ключ від будинку. Подібну модель виготовили і випустили в виробництво. Уже в 1-ий місяць продажів було придбано більше півмільйона пар взуття. Так з'явилася знаменита взуття KangaROOS.

На початку 1980-их років KangaROOS - самий стрімко розвивається бренд в Америці. Надійно зайнявши свої позиції на американському ринку, успішна компанія починає завойовувати Європу. Уже в 1985-му році в Німеччині, з огляду на результати реалізації KangaROOS був названий одним з кращих виробників спортивного взуття. Надалі марка міцно займає місце в оточенні цінителів вуличних видів спорту. Кросівки "кенгуру" для танцюристів брейк-дансу стали, в буквальному сенсі, культової взуттям.
KangaROOS не припиняє прогрес в 1990-ті роки, особливо активними темпами йде розвиток в європейських країнах. лінійка продукції
KangaROOS розширилася і включає вже одяг та інші спортивні аксесуари.

Сьогодні дана торгова марка - це ефектна гармонія спорту і моди. Фірмовий кишеньку з блискавкою, сліпучий дизайн, висока функціональність роблять цю чудову взуття підходящої для бігу, для жвавих вечірок в престижних клубах. Прекрасна взуття широко представлена ​​в кращих взуттєвих, спортивних магазинах. Крім оригінального маленького кишеньки на взуття, все моделі позначені фірмовим знаком кенгуру.

KangaROOS досяг успіху в поєднанні актуального стилю і ноу-хау. Останні новітні тенденції втілюються швидко, гнучко, чітко. Сучасне обладнання безупинно вдосконалюється інноваційно, функціонально. Внаслідок цього, в безлічі жіночих, дитячих моделей застосовується анатомічно формована устілка VILDONA DRYSOL. Така запатентована устілка турбується про найкращий мікроклімат взуття.

Предмети взуття KangaROOS для дорослих, підлітків аналогічно мають прекрасний мікроклімат через мембрани ROOSTEX. Ця мембрана грунтовно захищає від води, вітру, прекрасно утримує тепло і, в той же час, воздухопроніцаєма.