Кенгуру Sneakers - легендарні кросівки вже в Україні

Новини

Підписатися на RSS

Спортивне взуття, в якій можна відправитися на край світу, мабуть, так можна назвати продукцію всесвітньо відомого бренду Kangaroos. «Kangaroo» в перекладі з англійської означає «кенгуру», саме ця тварина можна побачити на логотипі компанії і всієї фірмового взуття даного виробника. Історія компанії, тим часом, зовсім не пов'язана з кенгуру і навіть з Австралією, вона пов'язана з бігом. Боб Гем - засновник Kangaroos найбільше любив бігати.

Як вибрати правильний розмір?
Найкраще орієнтуватися по довжині устілки вашого взуття (не намагайтеся виміряти її самостійно, адже це майже ніколи не виходить правильно). Досить подивитися на розмір будь-якої вашого взуття, зазначений в CM. Потім знайдіть довжину устілки вашого взуття в таблиці, щоб вибрати відповідний розмір US. Наприклад, у моделей взуття Vans довжина устілки 25 см відповідає розміру US 7. У інших брендів може та ж довжина відповідати іншому розміром US через відмінності в маркуванні. Увага! Взуття adidas має іншу нумерацію, ніж взуття від інших брендів. Ми рекомендуємо при виборі взуття adidas орієнтуватися відповідно до європейських розмірами, а не по довжині устілки. Наприклад, якщо ви зазвичай носите розмір EUR 38, ми рекомендуємо замовити цей розмір.

Моделі з нашим Ultimate Sole Unit також домінують у другій краплі. * Runaway ROOS 001 - MTN * в реактивному чорному / паровому сірому кольорі заснований на верхній частині штучної замші.