Кенгуру Sneakers - легендарні кросівки вже в Україні

Історія успіху бренду, який став одним з символів Америки - KangaROOS (1979)

Модель COMBAT є першою моделлю KangaROOS з вбудованою кишенею. У 1980 році Білл Роджерс виграє Бостонський міський марафон в кросівках COMBAT. Він ставить свій власний рекорд та ставить американський рекорд. Тоді і починається історія успіху KangaROOS. У тому ж році революційний дизайн б’є усі рекорди у продажах взуття за місяць - 700 тисяч пар.


Навіть після народження, KangaROOS швидко зарекомендувала себе у світі спорту. У 1983 році легендарний баскетбольний баскетбол SKYWALKER завоював Національну баскетбольну асоціацію і став класичним баскетбольним взуттям з ремінцем на щиколотці та кольоровою зовнішньою підошвою та кишенькою KangaROOS. Його тодішній найвідоміший користувач, легенда NBA Clyde, The Glide 'Drexler, допомагає підвищити популярності взуття за межами спортивних арен, роблячи SKYWALKER вуличним хітом з 80-х років.
Коли командний гравець Дрекслер під номером 92 американської "Команди мрій" у кросівках KangaROOS отримує золото на Олімпійських іграх в Барселоні і у 1996 році та входить до числа ТОП-50 кращих гравців НБА всіх часів, це дає шалений розголос та стрімкий розвиток бренду "KangaROOS".

storya-usphu-kangaroos-prodovzhutsya
В той самий час, Боб Гамм приймає у свою команду дизайнера Nike Рея Тонкеля, який прагне до виконання і встановлює ще одне нововведення: система DYNACOIL, що рециркулює енергію, запатентований амортизатор NASA, яка робить KangaROOS дуже зручними, особливо модель COIL R1. На сьогодні DYNACOIL виконуються, як функція успіху.

У наступні роки KangaROOS займалась розширенням свого модельного ряду, орієнтувалася на продуктивності, та використовуванні взуття у різних видах спорту. На додаток до бігових та баскетбол кросівок, були вироблене тенісні і футбольні, а також спеціальні моделі для легкої атлетики. Пізніше спортивний одяг стає частиною асортименту.

KangaROOS  та футбол створює особливу і тривалу дружбу: коли Чиказькі ведмеді виграють Суперкубок вперше в 1986 році, Вільям Перрі і Валтер "Sweetness" Payton вдягають моделі кросівок "BEAR LO" і "BEAR". А Вальтер Пейтон зі своїми рекордами і нагородами вважається одним з кращих футболістів всіх часів. Зараз KangaROOS постійно підтримує Фонд Вальтера Пейона.

У 1988 році Боб Гамм виходить з бізнесу і продає KangaROOS групі інвесторів з Каліфорнії. Він помирає у 2010 році у віці 91 року. KangaROOS вшановує пам'ять Боба випуском обмеженого тиражу у кількості 91 пар його улюблених кросівок моделі Classic BLAZE.
storya-usphu-kangaroos-prodovzhutsya-1988-20012
У Європі Бернд Хаммель починає популяризувати бренд і. У 1991 році компанія PENTLAND GROUP, що знаходиться в Лондоні, купує корпоративні права на бренд KangaROOS. Бернд Хаммель все ще є найбільшим акціонером KangaROOS.


Ось така цікава історія успіху кросівок KangaROOS, які завжди будуть асоціюватися, як оригінальне взуття з кишенями.


Немає коментарів Додати коментар