Кенгуру Sneakers - легендарні кросівки вже в Україні

Історія створення спортивного бренду KangaROOS (1979)

Компанія KangaROOS
Заснована у 1979 (40 років тому)
Штаб-квартира: Сент-Луїс, Міссурі, США
Ключова людина: Боб Гам
Вид діяльності: виробництво взуття, одягу
Назва компанії: Pentland Group
Сайт: kangaroos.com

KangaROOS - американська марка кросівок, яка спочатку була випущена з 1979 по 1980 роки, з подальшим відродженням, яке продовжується сьогодні. Це взуття відрізняється наявністю невеликої кишені на блискавці, яка розміщена на боці взуття, достатньо зручна для невеликої кількості речей, наприклад для ключів.

Білі кросівки KangaRoos
KangaROOS були розроблені американським архітектором Бобом Гамом. Гам був ентузіастом, який ходив десять кілометрів на день, а також він дуже любив легкий  атлетичний одяг, що надихнуло його створити кросівки для свого особистого використання з особливим місцем для зберігання ключів і грошей, а потім Боб почав продавав їх. Його маркетинговий дизайн був успішним, що призвело до продажів понад 700 000 пар на місяць до початку 1980-х років. Це був надзвичайно великий успіх.
Подальші вдосконалення оригінального дизайну призвели до декількох значних нововведень у спортивному взутті. Одним з таких нововведень була Dynacoil - запатентована система випуску енергії, розроблена в середині 1980-х років колишнім дизайнером Nike Реєм Тонкалем і консультантом Ель Гросс і випробуваним NASA. Багато інших виробників спортивного взуття пізніше будуть використовувати подібні конструкції в взуття. У середині 1980-х років багато професійних спортсменів США носили футбольні та бейсбольні кросівки ROOS, а також взуття для бігу та навчання. Увійшли до цього списку такі спортсмени: Клайд Векслер (баскетбол), Вальтер Пептон, О.Ж. Андерсон, Вільям (хокей) Перрі (футбол), Оззі Сміт, Вітс Коулман і Рон Дарлінг (бейсбол), і зірки з кенійської збірної з легкої атлетики (біг).

Існував широкий вибір взуття, який став дуже популярним як серед багатьох спортсменів та серед американських школярів. Сам Gamm залишався відданим KangaROOS і у 1985 році він працював з установкою площею 10000 квадратних метрів під назвою KangaROOS Laboratory & Gymnasium при Університеті штату Іллінойс. Це дозволило удосконалити та розробити кросівки для різних видів спорту, включаючи американський футбол, баскетбол, хокей, теніс та легка атлетика.

До кінця 1980-х років популярність кросівок скорочувалася, керівники змінилися у компанії, а KangaROOS зменшила свою популярність.  Але розробка нових моделей взуття та одягу призвела до появи великої популярності в США та Німеччині в кінці 1990-х років.

Сьогодні компанія KangaROOS представлене в більш ніж 60 країнах світу. Останні роки ми стали свідками розширення популярності в Центральній і Південній Америці та Східній Європі, а також в Азії. Взуттєве устаткування перенесло свій стратегічний фокус від спортивних видів спорту до спортивного взуття для життя, більшість з яких все ще мають відому кишеню на блискавці.


Немає коментарів Додати коментар